من احسان پور هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد نجف آباد سال 1385 و دقیقا از سال 1386 وارد محیط کار شدم.

فعالیت خودم را در زمینه مدیریت وب سایت یک شرکت پیمانکاری شروع کردم و پس از آن در گروه مهندسی آیکن فعالیت خودم را در واحد استقرار و پشتیبانی ادامه دادم. حدود 12 سالی در شرکت آیکن از کارمند واحد استقرار و پشتیبانی شروع کردم و با سمت سرپرست واحد استقرار و پشتیبانی از این واحد خداحافظی کردم. در این مدت بیشترین فعالیت من در زمینه تحلیل و پیاده سازی فرآیندهای سازمانی ، مدیریت دیتابیس سازمان های بزرگ مانند فولادمبارکه اصفهان و مشاوره در زمنیه اجرای سازمان الکترونیک و مهندسی معکوس و نوشتن کانورتورهای متعدد برای نرم افزارهای زیادی شدم اما با مرور زمان متوجه شدم که دنیای می تواند بسیار بزرگتر باشد بنابراین ورود به بازارهای بزرگتر و بدون حد را شروع کردم .

از ابتدا وارد بازارهای تجاری شده و با چالش های دنیای تجارت آشنا شدم و پس از آن به بازارهای مالی و سرمایه گذاری آشنا شده و یاد گرفتم که چگونه در بازارهای مالی کسب درآمد کنم.

و در این مسیر با اساتید بسیار خوبی آشنا شده که در گسترش آموزش های حوزه مالی و سرمایه گذاری از آن ها بهره مند خواهیم شد.

پس از شروع پروژه مهاجرت من به کشور ترکیه (تجربیات مهاجرت) و ورود به بازارهای جهانی، فهمیدم که دنیا بسیار فراتر از دنیای برنامه نویسی در ایران است و میتوان بصورت بین المللی در سطح گسترده تری فعالیت نمود بنابراین با همکاری موسسه مهاجرتی هاک دنیز شرکت بین المللی خود را در کشور ترکیه ثبت نموده و تیم حرفه ای را تشکیل دادم.

اين روز ها بسيارى از افراد بنده و تیم بلودنیز را به عنوان  گروهی سئو کار در کشور ترکیه می شناسند که با شرکت های بزرگ در حال فعالیت می باشند.

همیشه اعتقاد دارم تنها افرادى و گروه های موفق هستند كه خودشان آن را آزموده اند و به آن عمل کرده اند و محتواى آموزشى شان را از روی تجربه آموزش مى دهند، نه مطالعه چند کتاب و وبسایت!

اگر بدنبال یک تیم حرفه ای سئو در کشور ترکیه با رویکردی ​​ناب ، با یک تیم متنوع و با استعداد همراه شوید. صادقانه ، آگاهانه و ارزشمند بلودنیز تلاش می کند تا برای هر مشتری برنامه استراتژیک خاص آن را درک کرده و آن را پس از تایید مشتری پیاده سازی نماید. همچنین می تواند با توجه به بودجه مشتری، بهترین خدمات را معرفی نماید.

راه های ارتباطی ما

[foogallery id=”4585″]

 

 

دکمه بازگشت به بالا