اصول سئو

چرا یک وبلاگ نویس باید بر روی SEO تمرکز کند؟

ما در سئو مهارت زیادی داریم و همچنین می دانیم دقیقا چرا باید روی SEO تمرکز کنید. می دانید چرا؟ زیرا می خواهید بیشترین بهره را از سایت خود ببرید. اگر یک وبلاگ نویس بدون قصد پول درآوردن درباره چیزهایی که دوست دارید بنویسد ، برای اینکه رشد کنید و از طریق آن به درآمد برسید و یا کاری کنیم که کاربر مجدد به صفحه ما مراجعه کند ، چه مسیری را باید طی کنیم؟

شما می خواهید با پست های وبلاگ خود مردم را سرگرم کنید و امیدوار باشید که آنها دفعه دیگر بازگردند تا در مورد ماجراهای سفر جدید شما ، یک پروژه عالی که امتحان کرده اید یا به روزرسانی شخصی شما را بخوانند. شاید بعنوان یک وبلاگ نویس به بیشترین نکته ای که توجه کنید، تحقق کلمات کلیدی مناسب است.

من هما هستم و در یک مجموعه وبلاگ جدید در bluedeniz.com ، من دست شما را می گیرم و به شما نشان می دهم که چگونه از وبلاگ خود نهایت استفاده را ببرید. امیدوارم در مقالات بعدی به من بپیوندید! اما اول…

شش دلیل که چرا باید روی SEO تمرکز کنید

بسیاری از وبلاگ نویسان وبلاگ خود را به عنوان یک سرگرمی شروع می کنند . آنها در ابتدا بر روی SEO تمرکز نمی کنند و هیچ کس نمی تواند به آنها خرده بگیرد.  شما می خواهید بنویسید ، نگران Google و قوانین غیرقابل توصیف آنها درباره نحوه رتبه بندی نباشید. اما همانطور که وبلاگ شما شروع به جذب بازدیدکننده بیشتر می کند ، ممکن است به فکر کسب درآمد اندک باشید. برای مثال می توانید از آن برای تأمین هزینه اجرای سایت استفاده کنید. یا می خواهید آن را به عنوان یک سرگرمی حفظ کنید . اما در نهایت دوست دارید مخاطب بیشتری داشته باشید. همانطور که یک میلیون دلیل برای شروع وبلاگ نویسی وجود دارد ، دلایل زیادی نیز برای تمرکز بر سئو وجود دارد – به خصوص اگر می خواهید به عنوان یک وبلاگ به سطح بعدی برسید. هنوز کاملا قانع نشده اید؟ در زیر شش دلیل خواهید یافت که چرا باید برای وبلاگ خود بر روی SEO تمرکز کنید.

در حال حاضر ، شما فقط از طریق رسانه های اجتماعی به خوانندگان می رسید

شاید شما یک حساب فعال اینستاگرام و فیس بوک با چند صد دنبال کننده یا بیشتر داشته باشید. شما در نظر دارید خوانندگان خود از طریق پیوندهایی که در صفحه فیس بوک خود به اشتراک می گذارید از وبلاگ شما دیدن کنند. با این حال ، بهینه سازی شبکه های اجتماعی نیز یک موضوع است و برای انجام این کار صحیح ، باید بر روی SEO خود نیز تمرکز کنید. محتوای بهینه شده در جستجوگرها می تواند باعث ایجاد بازدید جدید از موتورهای جستجو شود.

شما می خواهید خوانندگان خود را بشناسید

خوانندگان شما احتمالاً طرفدار وبلاگ شما هستند و بدون آنها مخاطب ندارید. برای تهیه کردن از آنها ، باید بازدید کننده خود را بشناسید و آنالیز بازیدید کننده را انجام دهید . با شناختن آنها ، می دانید چه چیزهایی آنها را به سمت وب سایت شما سوق می دهد ، چه چیز باعث می شود آنها در وبلاگ شما بمانند و چه عواملی باعث ترک آنها می شود. شما می توانید پست های مربوط به وبلاگ را بیشتر بنویسید و با وبلاگ خود بیشتر در ارتباط باشید.

الهام گرفتن و ماندن

وقتی می دانید برای کلمات کلیدی خاص چقدر رتبه بندی می کنید ، ممکن است محبوب ترین پست وبلاگ خود را یکی از مطالب نوشته شده در یک سال پیش ببینید.بنابراین بهتر است آن را بروزرسانی کنید و هیچ وقت آن نوشته را بلاک و یا پیش نویس نکنید.

علاوه بر این ، اگر می خواهید رشد کنید ، باید بدانید که باید روی چه کلمات کلیدی تمرکز کنید. اگر می خواهید در یک موضوع خاص متخصص شوید ، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید .

شما در زمان استفاده از سئو نیاز به معرفی دهان به دهان ندارید

در حالی که سئو خارجی برای رشد وبلاگ مهم است ، دادن کارت ویزیت کاغذی و گفتن اینکه به خانواده و دوستان خود وبلاگ دارید ، احتمالاً شما را از ماهی هزار بازدید کننده منحصر به فرد در ماه فراتر نمی برد ، مگر اینکه یک خانواده بسیار بزرگ داشته باشید.  در حالی که تبلیغات دهان به دهان شما را وادار به رشد کمی می کند ، اما به رشد فوق العاده شما کمک نمی کند. بنابراین برای رشد های بزرگ شما نیاز به تمرکز بر seo دارید.

برای به دست آوردن همکاری

برای شرکتهایی که می خواهند با شما بعنوان وبلاگ نویس همکاری کنند مهم است که سایت شما را بعنوان رزومه شما بررسی کنند. میزان کل بازدیدکنندگان صفحات شما، تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام شما را بررسی کنند. پس در نظر بگیرید که کارت ویزیت و رزومه شما، سایت و صفحات اجتماعی شماست.

بیا شروع کنیم!

احساس می کنید برای شروع الهام گرفته اید؟ عالی! احساس نگرانی می کنید؟ میتوانم قول دهم. نگران نباشید ، این دسته از مقالات را دنبال کنید تا آرام و آرام مسیر برای شما روشن شود و دنیای زیبای سئو را در اختیار داشته باشید.

دوست دارم آنچه را که درباره SEO برای وبلاگ خود سخت می دانید را با ما در میان بگذارید تا بتوانم آن را در پست بعدی وبلاگ مطالعه کنید.

نمایش بیشتر

این مطالب را حتما بخوانید

‫2 دیدگاه ها

  1. از اینکه به این زیبایی در مورد اهمیت سئو برای وبلاگ نویس ها گفته بودید، ممنونم و مشتاقانه منتظر مقالات بعدی هستم

  2. پست عالی! در مقاله به داشتن صدها برچسب اشاره کردید – آیا این چیز بدی است؟ آیا صفحات برچسب باید به طور معمول از نقشه سایت / noindexed حذف شوند؟ منتظریم در پست های بعدی این موضوع را مطرح کنید. 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا