ثبت مشخصات ملک

فرم درخواست خرید ملک

درخواست خرید ملک : این روزها خرید ملک در کشور ترکیه به دلایل زیادی مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است. اقتصاد رو به رشد کشور ترکیه ، فرهنگ نزدیک این کشور به فرهنگ ایران ، آب و هوای دلنشین و عاری از آلودگی ، امنیت بالا ، ارتباطات گسترده با تمام دنیا ، امکان دریافت اقامت دایم و شهروندی این کشور دلایل کمی برای ترغیب به خرید ملک نیستند.

قبل از اینکه تصمیم برای خرید ملک در ترکیه بگیرید ابتدا با شهرهای مهم و مناطق آنها آشنا شده و سپس بر اساس بودجه و سلیقه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

طبق آمار ارائه شده توسط روزنامه رسمی ترکیه درخواست خرید ملک در سال ۲۰۲۰ توسط ایرانیان ، در صدر جدول قرار دارد که تعداد ۱۳۲۱ نفر از طریق خرید ملک پاسپورت کشور ترکیه را دریافت کرده اند و جالب است بدانیم که این آمار تنها برای خرید بالای ۲۵۰ هزار دلار می باشد و متقاضیان بسیار زیادی هم بوده اند که خریدهایی از ۲۵ هزار دلار تا ۲۵۰ هزار دلار نیز داشته اند.

شرکت بازرگانی Blue Deniz علاوه بر فعالیت در زمینه تامین کالا از سراسر جهان و تحقیقات بازاریابی در زمینه صادرات ، واحد املاک خود را با سابقه بیش از ۱۰ سال حضورتان معرفی می کند. مشتریان ما، نماینده ما هستند و خود گواه به ارائه خدمات بی نظیر این شرکت می باشند.

در صورتی که شما نیز تمایل به سرمایه گذاری در کشور ترکیه در قسمت ملک و دریتافت پاسپورت شهروندی و پاسپورت دایم ترکیه را دارید، فرم درخواست خرید ملک که در زیر می باشد را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت نمایندگان ما با شما تماس حاصل نمایند.

ما ضمن ارائه مشاوره رایگان ، بهترین پروژه ها را با بیشترین تخفیفات همراستا با بودجه شما معرفی خواهیم کرد.

91230005454
میزان بودجه خود را مشخص کنید. واحد پول مشخص شود
example@site.com
استانبول / آنکارا / ازمیر / آنتالیا و ..
اگر مورد خاص یا منطقه خاصی مد نظرتان هست در این قسمت وارد کنید