پلن درآمدزایی ارز دیجیتال ترون

پلن درآمد نرون : ارز دیجیتال ترون علاوه بر نوسانات قیمتی که دارد و می تواند برای خریدار سود های زیادی را به ارمغان آورد.  پلن سود دهی دیگری را برای اعضای خود در نظر گرفته است که در این مقاله به زبان بسیار ساده توضیح خواهیم داد.

پلن درآمدی ارز دیجیتال ترون tronپلن درآمدزایی ارز دیجیتال ترون

مرحله اول :

در مرحله اول بر اساس ثبت نام ، ما مبلغ ۴۰۰ ترون را پرداخت کرده و وارد مسیر زیر مجموعه گیری می شویم. در این مسیر سه زیرمجموعه مستقیم را ثبت نام می کنید که هر کدام مبلغ ۴۰۰ ترون از کیف پولشان پرداخت میکنند و در زنجیره شما عضو میپیوندند . در این مرحله مبلغ ۱۲۰۰ ترون بلافاصله و بدون واسطه به کیف پول شما منتقل می شود.

مرحله دوم :

در مرحله دوم شما بایستی مبلغ ۱۲۰۰ ترون را پرداخت کرده تا مرحله دوم برای شما فعال شود. در مرحله دوم هر نفر زیر مجموعه، ۳ نفر را به چرخه ارز دیحیتال ترون وارد می کند. شما در مجموع ۹ زیر محموعه دارید.

به زیر مجموعه خود کمک کنید، تا سیکل سه نفر خود را تکمیل نمایند. پس از تکمیل سیکل ۳ نفر آن ۹ نفر در سطح دوم ، تعداد زیر مجموعه ما به ۲۷ نفر می رسد. هر نفر برای ورود به مرحله دوم مبلغ ۱۲۰۰ ترون پرداخت می کند.

با یک حساب سر انگشتی ( ۹*۱۲۰۰ = ۱۰۸۰۰ ترون ) که این مبلغ بلافاصله به کیف پول شما منتقل می شود.

مرحله سوم :

در مرحله سوم شما بایستی مبلغ ۳۶۰۰ ترون را پرداخت کرده تا مرحله سوم برای شما فعال شود. شما در مرحله سوم تعداد ۲۷ نفر هستید. هر زمان که ۲۷ نفر به مرحله سوم برسند و زیر مجموعه هاشون را تکمیل و مبلغ ۳۶۰۰ ترون را پرداخت کنند مبلغ ۹۷۲۰۰ ترون در کیف پول ترون شما شارژ می شود .

مرحله چهارم :

در مرحله چهارم شما بایستی مبلغ ۱۰٫۸۰۰ ترون را پرداخت کرده تا مرحله چهارم برای شما فعال شود. در مراین مرحله تعداد ۸۱ نفر زیر مجموعه شما هستند  هر زمان که ۸۱ نفر به مرحله چهارم برسند و زیر مجموعه هاشون را تکمیل و مبلغ ۱۰۸۰۰ ترون را پرداخت کنند مبلغ ۸۷۴۰۰۰ ترون در کیف پول ترون شما شارژ می شود .

مرحله پنحم :

در مرحله پنحم شما بایستی مبلغ ۳۲٫۴۰۰ ترون را پرداخت کرده تا مرحله پنجم برای شما فعال شود. در اینجا لازم است بدانید که ما از هر نفر دوبار سود نصیبمان می شود . در مرحله اول ۳ نفر بودید و در مرحله پنجم هم همان ۳ نفر مرحله اول لازم است که به مرحله پنجم رسیده باشند. در این حالت مبلغ ۹۷٫۲۰۰ ترون در کیف پول شما شارژ می شود.

مرحله ششم : 

برای رفتن به مرحله ششم باید مقدار ۹۷,۲۰۰ ترون از کیف پول پرداخت شود. در این مرحله کافیست ۹ نفر مرحله دوم به مرحله ششم برسند و مبلغ ۹۷٫۲۰۰ ترون را پرداخت نمایند. در این حالت برای شما ۸۷۴٫۸۰۰ ترون پورسانت در نظر گرفته می شود.

مرحله هفتم : 

برای رفتن به مرحله هفتم باید مقدار ۲۹۱٫۶۰۰ ترون از کیف پول پرداخت شود. در این مرحله کافیست ۲۷ نفر مرحله سوم به مرحله هفتم برسند و مبلغ ۲۹۱۱٫۶۰۰ ترون را پرداخت نمایند. در این حالت برای شما ۷٫۹۰۰٫۰۰۰ ترون پورسانت در نظر گرفته می شود.

مرحله هشتم :

برای رفتن به مرحله هشتم باید مقدار ۸۷۴٫۸۰۰ ترون از کیف پول پرداخت شود. در این مرحله کافیست ۸۱ نفر مرحله چهارم به مرحله هشتم برسند و مبلغ ۸۷۴٫۸۰۰ ترون را پرداخت نمایند. در این حالت برای شما ۷٫۱۰۰٫۰۰۰ ترون پورسانت در نظر گرفته می شود.

 

نکات تکمیلی

  1. شما از مرحله یکم تا مرحله پنجم هیچ سودی دریافت نمیکنید چون هر مقدار که ترون بعنوان پورسانت دریافت می کنید ، بایستی برای ورود به مرحله بعد هزینه کنید .
  2. هر مرحله ۳۶۵ روز وقت دارد اما بهتر از که این سیکل را در عرض سه ماه طی نمایید.
  3. کل مبلغ پرداختی ما به سایت ۱٫۳۱۲٫۰۰۰ ترون است.
  4. کل مبلغ دریافتی ۸۰٫۸۵۶٫۰۰۰ ترون است.
  5. در صورت کسر مبلغ دریافت و مبلغ پرداخت ، مبلغ ۷۹٫۵۴۴٫۰۰۰ ترون ، سود خالص در مسیر این چرخه خواهد شد.

با توجه به قیمت امروز ترون ( ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹) ۳۵۰ تومان ، این مقدار ترون معادل ۲۷٫۸۴۰٫۴۰۰٫۰۰۰ می شود که برای یک فعالیت سه ماهه عدد کمی نیست.

 

در صورت هر گونه سوال ، با ایمیل Tron@bluedeniz.com در تماس باشید.

 

امتیاز ما
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *