ورود به دنیای ارز دیجیتال ترون

کیف پول نرون : ورود به دنیای ارز دیجیتال ترون کار ساده ای می باشد که با دیدن فیلم های آموزشی براحتی می توانید ، ابتدا کیف پول ترون خود را ایجاد و سپس از طریق صرافی بیتستان ، میزان ترون مورد نظر خود را تهبه و به کیف پول خود منتقل کنید.

قبل از ایجاد کیف پول ترون خود ، شایان ذکر است که اعلام کنیم ارز های دیجیتال به صورت رسمی در کشور معرفی و به زودی در چهار چوب قوانین بانک مرکزی مصوب میشود.
در سایت آپارت با عنوان “دولت با صنعتی شدن ارزهای رمزنگار موافقت کرد ”  فیلم خبر قرار داده شده است.

ثبت نام ارز دیجیتال ترون tronمراحل ورود به دنیای ارز دیجیتال ترون

جهت راه اندازی ارز دیجیتال مراجل زیر را به ترتیب انجام دهید.

دانلود نرم افزار کیف پول ترون:

این نرم افزار بر روی هر دو سیستم عامل موبایل اندروید و ای او اس IOS قابلیت نصب را دارند. جهت دانلود نرم افزار به صفحه دانلود نرم افزار ارز دیجیتال ترون مراجعه کنید.

نصب نرم افزار ترون :

پس از نصب نرم افزار کیف پول ترون ، طبق آموزش زیر مسیر راه اندازی کیف پول را طی نمایید.

شارژ کیف پول از طریق صرافی بیتستان

پس از نرم افزار کیف پول ترون، وارد صراف معتبر بیتستان شده و با توجه به مبلغ هر ترون ، تعداد ۴۰۰ ترون خریداری نمایید. در زمان خرید ارز دیجیتال ، کد مربوط به کیف پول ترون خود را وارد می کنید. تا به محض خرید، میزان ترون خریداری شده به کیف پول دیجیتال شما منتقل شود.

 

فعال سازی لینک  کیف پول

پس از شارژ پلن ارز دیجیتال خود در صرافی، براحتی ترون خود را به کیف پولتان منتقل کرده و لینک معرف خود وارد می کنید. و در همان کیف پول ترون خود لینک معرفی خود را استخراج کرده و برای دوست داران حضور در دنیای ارز دیجیتال ارسال می کنیم.

امتیاز ما
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *