یک لقمه سئو

کلمه کلیدی صفحه اصلی

کلمه کلیدی صفحه اصلی دغدغه خیلی ها هست مخصوصا تازه کارها و یا کسانی که برای کسب و کارشون سایت زدند و به هر حال هزینه ای را دارند برای این موضوع می کنند.

کلمه کلیدی صفحه اول ، برای منم بعنوان یک سئوکار ، مخصوصا اوایلی که کارم را شروع کرده بودم خیلی سخت بود و هر روز می گفتم خوب سایت من باید با این کلمه صفحه اولش بیاد بالا و فقط مطالعه و مطالعه و مطالعه می کردم که ببینم چطور میشه کلمه کلیدی پیدا کنم و  صفحه اول سایت را میشه اعتبارش را برد بالا .

امروز تصمیم گرفتم این لقمه سئو را اینجا بنویسم که می دونم کمک بزرگی به افراد می کنه و می تونه یک مقدار از سردرگمی درشون بیاره.

کلمه کلیدی صفحه اصلی

کلمه کلیدی صفحه اصلی دقیقا همون کلمه ای هست که گوگل باید سایت ما را باهاش بشناسه. راحت تر بگم، کلمه ای هست که قراره ما خودمون را به گوگل معرفی کنیم یعنی برند ما.

کلمه کلیدی صفحه اصلی را بزار با یک مثال بیشتر توضیح بدم. من بعنوان یک انسان وقتی خودم را می خواهم به دیگران معرفی کنم ، اینجوری خودم را معرفی میکنم. من بهاره احسان پور هستم و بعدش شروع می کنم در مورد تخصصم ، توانمندیهام و …. صحبت می کنم.

برند کلمه کلیدی هوم پیج

کلمه کلیدی صفجه اصلی 

کلمه کلیدی صفحه اصلی دقیقا کارش همینه که خودش را معرفی کنه. پس بهترین عبارتی که بعنوان کلمه کلیدی هوم پیج میشه در نظر گرفت، دقیقا نام برندمون هست.

برندینگ ما نشانه حوزه فعالیت ماست. ممکن است الان حوزه فعالیت ما x باشد و در آینده حوزه فعالیت ما x + y  شود ، پس بازم هم پیشنهاد می کنم ، صفحه کلید اصلی هوم پیج خود را همان برندینگ قرار دهیم که با گسترش فعالیت شما مشکلی در کلمه کلیدی صفحه اصلی پیش نیاید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا