تحقیقات بازاریابی بین المللی

تحقیقات بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین المللی : این نوع تحقیقات برای پیداکردن فرصت های جدید در سایر نقاط جهان می باشد. به طور کلی به سرمایه گذاران مکان و مسیر را نشان می دهد. بازاربین المللی و تحقیقات بازار برای فراهم کردن ایده ها، مقایسه ها و کنترل اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

تحقیقات بازار فرایندی است که سازمان را به بازار مرتبط می کند. اطلاعات حاصله از تحقیقات بازار در کنار تجربه و دانش مدیران، بهترین راهنما برای گرفتن تصمیمات درست می باشد.

بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین المللی از اهمیت بالایی در زمینه تحقیقات بازار برخوردار است و برای انجام آن و دست یابی به نتایج کارآمد باید نکاتی را رعایت کرد.

  • رصد بازار
  • ارزیابی پتانسیل های بازار
  • ترسیم نتایج
  • نوآوری در بازاریابی

هزار و یک روش بازاریابی بین المللی برای کسب بازارهای جهانی و موفقیت در این زمینه وجود دارد . بازاریابی تدافعی، تهاجمی، ویروسی، الکترونیکی، پارتیزانی و … می باشد.  در مقاله ای جداگانه توضیحاتی در رابطه با روش های بازاریابی توضیح داده شده است.

کارشناسان بازاریابی بین المللی شرکت بلو دنیز (Blue Deniz) به مطالعه شرایط بازارهای محلی، منطقه ای و ملی برای بررسی فروش بالقوه یک محصول یا خدمت می پردازند. آنها به شرکت ها در تعیین نوع محصول مورد نیاز مردم، بازار هدف و میزان قیمت آن کمک می کنند. همچنین به تولید کنندگان برای یافتن بازار برای محصولات و خدماتشان کمک می کنند.

کارشناسان این شرکت جدیدترین متدهای بازاریابی جهانی را استفاده می کنند . بررسی رقبا و تحلیل قیمت ها، فروش ها و روش های بازاریابی ،  بازارهای بالقوه ، تقاضای محصولات و روش های قیمت گذاری را  انجام می دهد. و بهترین مسیر را برای صادرات و یا واردات به مشتری ارائه می نماید.

روش ثبت درخواست:

  1. ارسال ایمیل به Marketing@bluedeniz.com
  2. ارسال پیام به مدیر واحد بازاریابی در نرم افزار تلگرام یا واتساپ
  3. تکمیل فرم درخواست تحقیقات بازاریابی