سئو خارجی

سئو خارجی چیست؟

SEO basics What is off-page SEO?

سئو خارج در مورد مواردی است که مستقیماً در وب سایت شما اتفاق نمی افتد. همانطور که قبلا گفته بودیم بهینه سازی وب سایت یا همان SEO شامل مواردی مانند ساختار سایت ، محتوا و بهینه سازی سرعت است.

سئو خارج از صفحه ، مانند ایجاد لینک ، رسانه های اجتماعی و سئو محلی است . یا به عبارت دیگر ، ایجاد ترافیک به سایت شما و ایجاد تجارت شما مانند معامله واقعی آن است. در این پست به این سوال پاسخ می دهیم: سئو خارج از صفحه چیست؟

ایجاد معرفت ، اعتماد و آگاهی از برند

هنگام تمرکز بر SEO در صفحه ، تمام تلاش خود را می کنید تا سایت شما عالی شود. شما محتوای عالی می نویسید ، ساختار سایت خوبی دارید و سایت موبایل شما فقط در عرض چند ثانیه بارگیری می شود. همه چیز در جهان خوب است. از طرف دیگر سئو خارج از صفحه به شما کمک می کند تا انبوه بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه را وارد کنید. هر دو قطعه مهم این پازل هستند.

با نوشتن محتوای با کیفیت می توانید در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید ، اما با گرفتن چند سایت عالی و مرتبط برای پیوند دادن به این محتوا ، این احتمال را افزایش می دهید که در چند مکان بالاتر باشید. ساخت برند شما و ایجاد اعتماد نیز همین است. این فقط در سایت شما اتفاق نمی افتد ، بلکه اکثراً خارج از سایت است. برای مثال بررسی کنید ، اینها می توانند شرکت شما را از بین ببرند یا از بین ببرند. شما به آنها نیاز دارید ، اما اغلب آنها در سایت های خارجی ظاهر می شوند. اینها همه عواملی هستند که در رتبه بندی شما نقش دارند.

نه تنها برای شما مهم است که برای عبارت جستجوی خود رتبه بالایی کسب کنید ، بلکه ایجاد اعتماد و احساس اقتدار نیز می کنید. نه تنها از لحاظ فنی و محتوایی بلکه در واقعیت نیز باید بهترین نتیجه جستجو باشید. محبوبیت ، کیفیت و مرتبط بودن همه چیز هستند.

قسمت اعظم آن به لینک سازی برمی گردد

پیوندها چسبی است که وب را در کنار هم نگه می دارد. موتورهای جستجو از پیوندها برای تعیین ارزش یک مطلب یا سایت خاص استفاده می کنند. در صورت جدی گرفتن رتبه بندی ، دریافت پیوندهای با کیفیت همیشه یک روش عالی بوده است. و کی نیست؟ با این حال ، اخیراً ، به نظر می رسد برخی از افراد در مورد ارتباط لینک ها بحث می کنند. ما به اهمیت پیوندها قاطعانه اعتقاد داریم. البته شما به موارد خوب نیاز دارید. چیزهایی را خریداری نکنید و دقیقاً مراقب باشید که به کجا و چگونه به شما وصل می شوند. ما چندین راهنما در مورد چگونگی دریافت پیوندهای با کیفیت برای سایت شما و کارهایی که نباید هنگام ایجاد لینک انجام دهید ، نوشتیم .

رسانه های اجتماعی تا حدودی کمک می کنند

به خودی خود ، رسانه های اجتماعی برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو ضروری نیست. با این حال ، این یک فرصت منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با مشتریان و بازدیدکنندگان بالقوه به شما می دهد.

همانطور که دیوید مهم در حماسه خود در رتبه بندی مجموعه پست های تجاری محلی خود نوشت : “” فعال بودن “در شبکه های اجتماعی واقعاً به نمایه جستجوی محلی شما کمک نمی کند. و حتی اگر محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارید ، بعید است که محبوبیت مستقیماً به رتبه بندی جستجوی محلی بالاتر تبدیل شود. شما در درجه اول باید تلاش خود را در رسانه های اجتماعی متمرکز کنید تا مشتریان خود را با محتوای جالب ، تبلیغات (در صورت مرتبط بودن) و نظرسنجی ها و گفتگوها جلب کنید که میل آنها به نام تجاری شما را افزایش می دهد. شما می توانید وب سایت خود را تا حدی ارتقا دهید ، اما به طور کلی ، بهبود در رتبه بندی محلی شما از عوامل دیگر ناشی می شود. “

سئو محلی نیز سئو خارج از صفحه است

اگر مشاغل محلی داشته باشید ، SEO محلی ضروری است. برای مشاغل محلی ، بخشی از سئوی خارج از صفحه واقعاً سئو شخصی است. بازاریابی دهان به دهان نقش بسزایی در جذب افراد به تجارت شما دارد. نه تنها این ، مشتریان خوشحال می توانند نظرات آنلاین را بگذارند که Google – و سایر مشتریان بالقوه – می توانند از آنها برای دیدن میزان عملکرد شما استفاده کنند.

سئو خارج از صفحه بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی سئو شما است

همانطور که نشان داده ایم ، SEO خارج از صفحه SEO در صفحه را تکمیل می کند. هر دو دست به دست هم می دهند. شما باید بیشترین استفاده را از SEO خود بر روی لینک سازی ، نام تجاری و ظاهر خود داشته باشید. می توانید سایت خود را هرچه می خواهید بهینه کنید ، اما اگر به عنوان یک مقصد با کیفیت برای افراد تلقی نشود ، عملکرد خوبی ندارید.

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا