لقمه سئو چگونه متولد شد؟

در ابتدای کار سئو با دیدن آموزش های متعددی در سایت های مختلف و خرید دوره های آموزش زیادی، فعالیت خودم را در این مسیر شروع کردم و هر چقدر آموزش میدیدم به گستردگی این دنیای پیچیده و پر رمز و راز بیشتر پی می بردم. برای رفع هم موضوع یا مشکل یا نیازی ساعت ها و روزها زمان می گذاشتم تا بتوانم آن را برطرف کنم.

شاید جالب باشد که به این نکته اشاره کنم، که در سایت های ایرانی معمولا آموزش های بزرگی را در مورد سوال مورد نظرم می دیدم اما معمولا فقط اشاره به مشکل یا موضوع شده بود . گاها رفع آن  نیاز به کمکه سایت های خارجی و یا گروههای پرسش و پاسخ تلگرامی و یا متخصصین سئو در اینستاگرام انجام می شد.

یک لقمه سئو زمانی متولد شد که مطمین شدم می توانم نیازها و سوالات را بصورت یک لقمه آماده و با یک توضیح کوتاه و یا فیلم کاربردی چند دقیقه ای برطرف کنم.

یک لقمه سئو ، سعی به آموزش از صفر تا صد سئو ندارد چون این آموزش ها بسیار زیاد هستند و شاید تکراره مکررات باشد. بنابراین هدف اصلی از ایجاد یک لقمه سئو رفع نیازها در دنیای سئو بصورت کامل نکته ای و کاربردی می باشد.

 

 

یک لقمه سئو با سوالات و نیازهای شما می تواند به حیات خود ادامه دهد و همیشه بهترین در مسیر خود باشد. بنابراین علاوه بر اینکه ما را حمایت مادی و معنوی می کنید ، در فرم زیر بگویید، کدام لقمه از سئو را جستجو می کنید. سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن، لقمه سئو شما را تقدیمتان کنیم.