پرسش و پاسخ صادراتی

پرس و پاسخ صادراتی : در این قسمت سوالات شما به همراه پاسخ های ما قرار داده می شود تا بتوانیم راحت تر و با انتخاب بهتری مسیر صادرات خود را ادامه دهید.

1) محصول ما یک نوع صنایع دستی خاص است. امکان تولید داریم و تحقیقات بسیار در بازارهای جهانی انجام دادیم. با بازرگان های مختلفی هم صحبت کردیم و پیشنهادهای زیادی هم دریافت کردم . اما متاسفانه با توجه به وعده ها و وعیدها ، هنوز نتونستم وارد بازارهای جهانی بشم. آیا شما می تونید به ما کمک کنید؟

۱- اگر شما مشتری مشخصی در کشور ترکیه دارید که تمایل به خرید اولیه را داشته اما به خاطرشرایط هنوز به قرارداد منجر نشده است ما بعنوان نماینده شما پیگیر امور خواهیم شد تا قرارداد و فروش به نتیجه برسد. ۲- اگر مشتری خاصی ندارید ، ما به دو صورت می توانیم در جذب مشتری به شما کمک کنیم* محصول شما را در سبد محصولات خود قرارداده و در صورت تمایل مشتری به خرید با شما وارد مذاکره می شویم که در این حالت ما هزینه ای دریافت نخواهیم کرد.* شما تمایل دارید بصورت اختصاصی بازاریابی میدانی در کشور ترکیه انجام شود که شامل هزینه خواهد شد. البته در این مورد براساس توافق بازاریاب تمام وقت یا روزانه اختصاص داده خواهد شد.

امتیاز ما

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

2) محصول ما از مشتقات نفتی است و همه کارخانه ها به این محصول احتیاج دارند. تا بحال صادرات با چندین کشور داشته ایم اما هنوز بازاری در ترکیه نداریم و بدنبال تیم حرفه ای هستیم که صادرات به ترکیه را آغاز کنیم. چطور می تونیم با شما همکاری داشته باشیم؟

کشور ترکیه یکی ازکشورهایی است که استقبال زیادی را بر روی محصولات و مشتقات نفتی ایران دارد. لذا خواهشمند است کاتالوگ ، مشخصات ، آنالیز و اطلاعات کامل محصول خود را در اختیار تیم حرفه ای ما قرار دهید.ما را شما را تا ورود به بازار بیکران ترکیه همراهی می کنیم.

امتیاز ما

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

3) ما تولید کننده میوه خشک و سبزی خشک هستیم که کلیه مجوزهای بهداشتی ایران را داریم و تمامی دستگاههای ما آخرین استانداردها را دارند. آیا می توانیم در بازارهای تــرکیه وارد شویم. برای ورود به بازار ترکیه چه مسیری را باید طی کنیم. آیا استقبال از این محصول وجود دارد؟

در واردات مواد غذایی به تــرکیه اولین قدم دریافت مجوز سلامت از وزارت بهداشت ترکیه می باشد.ما از صفر تا صد این مسیر را می توانیم همراه شما بوده و برای شما انجام دهیم.در صورت تایید و دریافت مجوز، مراحل بعدی انجام خواهد شد.

امتیاز ما

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

امتیاز ما
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *